Регистрация
Правила відвідування дитячої студії "Розумник"
 Шановін батьки, основним завданням дитячої студії «Розумник» є турбота про емоційний мікроклімат та всебічний розвиток Ваших малюків. Тому, нами для забезпечення комфортного перебування Вас і ваших дітей у студії, були розроблені правила відвідування нашого закладу.
 
Ми просимо всіх бажаючих займатися у нас, перш за все, ознайомитися з НАШИМИ ПРАВИЛАМИ:
 
  1. Під час відвідування студії необхідно дотримуватися тиші, шанобливо ставитися до відвідувачів і співробітників студії. 
  2. Групи комплектуються за віком дітей і рівнем підготовки. Перехід в іншу групу відбувається тільки за погодженням з адміністрацією  і при наявності вільних місць. Шановні батьки, велике прохання не приходити на заняття без попереднього запису!
  3. Присутність батьків або іншої супроводжуючої особи на розвивальних заняттях з дітьми від 1,6 до 3-х років обов'язкова. Батьки несуть відповідальність за здоров'я та безпеку дітей до, під час і після занять. 
  4.  Присутність батьків на заняттях всіх інших напрямків передбачено тільки під час пробних, звітних та святкових занять. Батьки несуть відповідальність за здоров'я і безпеку дітей старше 3-х років до і після занять. 
  5. На заняттях всі діти і батьки повинні бути в своєму змінному взутті, в шкарпетках або капцях (не босоніж). 
  6. Просимо не приносити на заняття жувальні гумки, цукерки та інші продукти харчування, а також власні іграшки. Просимо не приносити в студію цінні речі «Розумник» не несе відповідальності за їх збереження. 
  7. Щоб уникнути розповсюдження захворювань серед дітей просимо не приводити хвору дитину на заняття. Відповідальнсть за стан здоров'я дитини несуть батьки, а не співробітники «Розумника». Співробітники «Розумника» не мають медичної освіти, а тому не мають права визначити хвора чи здорова дитина прийшла на заняття (окрім випадків явного захворювання: частий кашель, наявність постійних виділень із носа, чхання). 
  8. Адміністрація залишає за собою право замінювати заявленого вихователя на час його хвороби або вимушеної відсутності. 
  9. Ми працюємо за системою абонементу. Перед придбанням першого абонементу можливе відвідування двох пробних занять. Оплата пробного заняття проводиться безпосередньо перед ним. Для відвідування занять в подальшому, Вам необхідно придбати абонемент, ставши учасником студії «Розумник».  
  10. Якщо ви і ваш малюк не можете відвідати чергове заняття, «Розумник» просить своєчасно про це повідомити адміністратора або вихователя групи. Дія абонемента триває один місяць і включає відвідування 8-ми занять. Якщо дитина пропустила більше ніж два заняття в поточному місяці, частина абонентської плати, пропорційна кількості пропущених занять (крім одного), переноситься на наступний місяць. Придбання абонементу на наступний місяць проводиться з 1 по 5 число поточного місяця. Якщо абонемент своєчасно не сплачено, то адміністрація «Розумника» не гарантує Вам збереження місця в групі.
 
З повагою, адміністрація «Розумника»

 

 

 

Контакти

Адрес:
вул. Заливна 1/1
м. Суми
Сумська обл.
Україна
Телефон: 0542 60-60-11
моб. телефон:

050-183-07-75

Пон.-Пт. з 9.30 до 18.30.

Режим роботи:

Понеділок-П'ятниця

з 9.30 до 18.30

Субота з 10.00 до 13.30

Неділя - вихідний

Copyright © 2020. Розумник.Designed by Alex

S5 Box