Регистрация
«Зростаємо разом з мамою» (1,6-2,6 роки)

deti

    З малюками (1,6 - 2,6 років) в «Розумнику» працюють за програмою «Зростаємо разом з мамою». Мета програми - створення оптимальних умов для всебічного раннього емоційного та інтелектуального розвитку дитини. Кожна дитина раннього віку має необмежені можливості для успішного розвитку і становлення своєї індивідуальності. Найавторитетнішою людиною для малюка на даному етапі розвитку є Мама. Саме тому, програма «Зростаємо разом з мамою» передбачає активну роль мами в процесі виховання і розвитку малюка. Психологи нашого центру в тісній співпраці з мамою допомагають дитині розкрити свої можливості і здібності. Всі заняття проходять в ігровій формі, з урахуванням вікових особливостей дітей і постійною зміною провідної діяльності.

Основними завданнями даної програми є:
  • Розвиток всіх аналізаторних систем малюка (зорової, аудіальной, тактильної); 
  • Адаптація до дитячого колективу; 
  • Розвиток творчих здібностей методом ТРВЗ (ліплення, малювання, аплікація з використанням нетрадиційних технік і прийомів); 
  • Розвиток рухової активності малюка; 
  • Формування крупної та дрібної моторки дитини; 
  • Розвиток пам'яті, уваги, наочно-дієвого і наочно-образного мислення.
   Програма «Зростаємо разом з мамою» передбачає присутність на занятті мами (в індивідуальних випадках можлива присутність іншого дорослого, з яким у дитини є довірчі відносини). Заняття проводяться два рази на тиждень (для дітей від півтора до двох років - тривалість заняття - 40 хвилин, з двох до трьох років - 1 година). Заняття відбуваються у першій половині дня. Наявність вільних місць уточнюйте у адміністратора.
 
   
 
 

Контакти

Адрес:
вул. Заливна 1/1
м. Суми
Сумська обл.
Україна
Телефон: 0542 60-60-11
моб. телефон:

050-183-07-75

Пон.-Пт. з 9.30 до 18.30.

Режим роботи:

Понеділок-П'ятниця

з 9.30 до 18.30

Субота з 10.00 до 13.30

Неділя - вихідний

Copyright © 2020. Розумник.Designed by Alex

S5 Box