Регистрация
Наші особливості
   Останнім часом в нашому місті з'явилося багато розвиваючих центрів для дітей, які займаються раннім розвитком дитини. Подібний центр повинен відповідати всім останнім вимогам педагогіки і психології навчання і виховання дітей. Дуже важливо, щоб розвиваючі заняття були якісними і забезпечували всебічний розвиток дитини. Саме це є головною метою дитячої студії «Розумник».
 
Тут ми хочемо перерахувати деякі особливості нашої студії «Розумник»:
 
1. Невеликі групи раннього розвитку (6 осіб), допомагають забезпечити індивідуальний підхід до кожної дитини. Групи формуються відповідно до вікових особливостей дітей, з різницею 2-3 місяці для самих маленьких і 6 місяців для дітей старше 3-х років.
 
2. З групою працює одночасно кілька фахівців: психолог, педагог, музичний працівник, хореограф (курси після 3-х років).
 
3. Робота студії базується на першій державній програмі нового типу «Я у Світі», яка відображає вимоги до оновленого змісту освіти дитини від народження до шести (семи) років, а також до розвиненості та вихованості дитини раннього і дошкільного віку.
 
4. Приміщення «Розумники» відповідає санітарно-гігієнічним вимогам передбаченим законодавством для дошкільних дитячих установ, відповідає правилам пожежної безпеки.
 
5. У приміщенні «Розумника» створені комфортні умови для батьків, які очікують своїх малюків. Ігрові кімнати оснащені камерами відеоспостереження, що дозволяє батькам, не втручаючись в процес навчання, спостерігати за навчальною діяльністю своїх дітей.
 
6. Програма дитячої студії «Розумник» ґрунтується на вже зарекомендували себе методиках як російських, так і зарубіжних педагогів (Бориса і Олени Нікітіних, М. Монтессорі, Зайцева, Воскобовіча, система Дьенеша, Железновой Е. і ін.). З відомих світу рекомендацій по вихованню та навчанню дітей взято найпотрібніше, ефективне, цікаве, корисне і необхідне для розвитку наших малюків. Програма також включає в себе авторські розробки та методики наших педагогів (Івченко Г. О., Карпова О.Е., Лиховид Н.Б.), що дозволяє педагогічному процесу стати більш цілісним і сучасним. Регулярні заняття за нашою програмою розвивають у вихованців кругозір, допитливість, красиву мову і дозволяють малюкові стати цікавим для оточуючих співрозмовником і позитивною особистістю.
 
7. Індивідуальний підхід. За підсумками перших трьох занять вихователь дитячої студії складає індивідуальну програму розвитку для кожної групи з урахуванням віку, рівня розвитку і інтересів дітей. З уроку в урок програма ускладнюється. Регулярно після закінчення заняття викладач розповідає кожному з батьків про успіхи малюка.
 
8. Важливу роль в ранньому розвитку дитини відіграють не тільки педагоги, а й батьки. Тому, в нашій студії ви самі зможете взяти в участь в розвиваючих заняттях. Займаючись разом з дитиною, ви будете грамотним батьком: будете знати, які розвиваючі ігри та посібники необхідні вашій дитині на кожному віковому етапі, навчитеся грати в корисні розвиваючі ігри з вашою дитиною, розділите радість від гри з вашим малюком.
 
9. Насичена річна програма заходів. Щомісяця творчий колектив дитячої студії «Розумник» проводить для вихованців та їх батьків веселі свята, тематичні відкриті уроки, виставки дитячих малюнків і виробів, творчі конкурси та майстер-класи. Насичена творча програма для всієї родини дозволяє продемонструвати батькам, чого навчилася дитина в нашій студії, показати його поведінкові особливості, рівень активності на заняттях, збагатити досвід батьків новими іграми і формами спілкування з дитиною, внести позитивний внесок в розвиток дитячо-батьківських відносин і просто добре і весело провести час.
 
10. У дитячій студії «Розумник» працюють кращі фахівці: висококваліфіковані, з великим досвідом роботи, творчі, люблячі дітей. Кожен має вищу освіту за спеціальністю, плюс другу вищу або закінчили курси підвищення кваліфікації за суміжною спеціальністю. Протягом навчального року всі викладачі дитячої студії «Розумник» відвідують курси підвищення кваліфікації та семінари з обміну досвідом.
 
Наша дитяча студія «Розумник» створена для того, що б допомогти батькам дати дітям все найкраще для гармонійного становлення особистості дитини.
 

Контакти

Адрес:
вул. Заливна 1/1
м. Суми
Сумська обл.
Україна
Телефон: 0542 60-60-11
моб. телефон:

050-183-07-75

Пон.-Пт. з 9.30 до 18.30.

Режим роботи:

Понеділок-П'ятниця

з 9.30 до 18.30

Субота з 10.00 до 13.30

Неділя - вихідний

Copyright © 2020. Розумник.Designed by Alex

S5 Box